دستور العمل استفاده از تسهیلات بانکی کورونا با کارمزد 4%  

دستورالعمل ثبت نام با استفاده از تسهیلات و وام بانک ملت

برای اطلاعات صرفا با مراجعه حضوری به موسسه ومطالعه دستور العمل یا مراجعه به وب سایت موسسه امکان پذیر بوده تلفنی اطلاعات داده نمی شود.

موسسه هیچ تعهدی نسبت به اجرایی شدن طرح دولتی فوق نداشته در صورت اجرایی شدن از سال 1400 موسسه هوریزان نیز در این راستا فعالیت خود را آغاز خواهد نمود

 

آغاز طرح ثبت نام کلیه دوره های آموزشی با استفاده از تسهیلات اعتباری بانکی ویژه کورونا با وام 4% در موسسه بین المللی هوریزان.

 

متقاضیان محترم با توجه به راه اندازی طرح استفاده از طرح تسهیلات و وام کرونا جهت خرید خدمات آموزشی به موارد ذیل توجه فرمائید.

متقاضیان گرامی بعد از کسب اطلاعات کامل و دقیق از محتوای آموزشی و انتخاب دوره یا دوره های مورد نظر خود با مراجعه حضوری به موسسه و انجام پیش ثبت نام ( به دلیل معرفی به بانک و استفاده از تسهیلات بانکی هزینه های پرداختی به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد ) معرفی نامه ای از موسسه برای مراجعه به شعبه بانک مشخص شده توسط موسسه و انجام مراحل اجرایی ذیل دریافت می نماید.

*** تذکر: روند اجرایی درخواست وام از بانک تماماً توسط فرد متقاضی انجام و موسسه جز مورد معرفی مسئولیتی به عهده ندارد.

 1. مطالعه دقیق و امضائ دستورالعمل دریافت وام و شرایط موسسه
 2. مشخص نمودن دوره درخواستی.
 3. روئیت نمونه گواهینامه ها تایید و تکمیل فرم حضور در کلاس.
 4. تکمیل فرم ثبت نام و ارائه مدارک مورد نیاز ثبت نام
 5. ( به دلیل معرفی به بانک و استفاده از تسهیلات بانکی هزینه های پرداختی به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد )
 6. ثبت نام اولیه با پرداخت حداقل 10% کل هزینه شهریه در محل موسسه.
 7. مراجعه به بانک عامل و افتتاح حساب بعد از ارائه معرفی نامه موسسه در بانک طرف قرار داد.
 8. سپردن ضمانتنامه های دریافتی از متقاضیان معرفی شده طبق روند قانونی بانک برای استفاده از اعتبارات بانک انجام می شود و موسسه هیچ نقشی در این موضوع ندارند
 9. متقاضیان پس از تشکیل پرونده و سپردن ضمانت نامه های درخواستی بانک و تایید وام ایشان در کارت اعتباری تسهیلات به مبلغ  .....  با شرایط کارمزد 4% و در حال حاضر با یک ماه تنفس بازپرداخت اقساط وام ( به ازای میزان خرید و استفاده از وام ) با 5 ماه فرصت خرید را دریافت می نمایند.
 10. متقاضیان می توانند برای خود و اعضای درجه یک خانواده  هر کد ملی ایرانی یک وام تسهیلات به همان میزان را درخواست نمایند.
 11. وجه وام به حساب فرد متقاضی و معرفی شده پرداخت خواهد شد و فرد ذی نفع می تواند  طی ۵ ماه در روی دستگاه های  pos   یا از طریق vpos   بانک طرف قرارداد وجه دوره ها را در محل موسسه پرداخت نماید.
 12.  کارت های فوق قابلیت انتقال وجه و دریافت نقد از طریق ATM را ندارند.
 13. به  زودی طبق اعلام ستاد تسهیلات بانک طرف قرارداد وزارت میراث فرهنگی ؛ گردشگری و صنایع دستی ؛ سقف وام به ۳۰ میلیون افزایش خواهد یافت  با مهلت خرید ۱ سال و با مدت باز پرداخت۲۴ ماهه.
 14.  با رسیدن میزان اعتبار خرید دریافت کننده وام تسهیلات به مرز ۲/۳ وام دریافتی  وام مجدداً قابل شارژ می باشد . ولی باز در صورت بیشتر بودن هزینه دوره از میزان وام فرد متقاضی می تواند یا از دو کارت خود و یکی از بستگان درجه یک خود که اقدام به دریافت وام استفاده نماید یا مابه التفاوت هزینه دوره را خود نقداً پرداخت نماید.
 15. برای مشاهده  فهرت دقیق و کامل دوره ها و اطلاع از میزان شهریه ها اینجا را کلیک فرمایید.