اعطای نمایندگی به اشخاص حقیقی و حقوقی معتبر  
موسسه بین المللی هوریزن عضو شبکه آموزش جهانگردی آسیا و اقیانوسیه وابسته به سازمان ملل متحد UN/APETIT و اتحادیه موسسات آموزش هتلداری و جهانگردی اروپا EURHODIP ؛ عضو اتحادیه بین المللی انجمن های سرآشپزان بین المللی   World Chefs ؛ عضو وابسته سازمان جهانی گردشگری  UNWTO  در راستای نیل به اهداف میان مدت خود در راستای توسعه گردشگری و لزوم ارتقاء کیفی آموزش خدمات گردشگری و در سطح ملی کسب درآمد های حاصل از این صنعت  بین المللی اقدام به اعطای نمایندگی به موسسات و افراد خبره و با سابقه در این حیطه می نماید. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88490049 تماس حاصل فرموده و درخواست خود را با تکمیل فرم روبرو به همراه رزومه و سوابق آموزشی و اجرایی ؛ تعداد حداقل 15 تصویر از فضاهای مختلف مکان آموزشی ؛ تصویر مجوز های صادره از مراجع ذی صلاح ؛ تصویر پشت و روی کارت ملی ؛ تصویر تمامی صفحات شناسنامه و تصویر آخرین مدک تحصیلی خود را به پست الکترونیکی موسسه ارسال تا پس از بررسی اولیه با ایشان تماس گرفته شود. جهت ارسـال تصـاویر مـدارک فـوق از بـخش ارســال مـدارک سایت در زیر صفحه بخش مدیریت آموزش استفاده فرمائید.
بخشی از تعهدات نماینده :
1- متعهد می گردم بجز شماره های تماس اعلامی به موسسه از هیچ شماره تلفن یا آدرس دیگری استفاده ننمایم.
2- متعهد  پرداخت به موقع هزینه عضویت سالیانه نمایندگی خود طبق تعرفه درخواستی می باشم.
3- هرگونه مکاتبه ؛ اعلام قیمت و عقد قرارداد یا برگزاری دوره  فقط با اطلاع و از طریق دفتر مرکزی موسسه و پس از تائید و اعلام هزینه انجام می گردد.
4- استفاده از مطالب و محتوای سایت به هر صورت و در هر جایی فقط پس از دریافت امتیاز نمایندگی و فقط در زمان همکاری مجاز بوده در صورت قطع یا پایان همکاری کلیه مطالب می بایست حذف گردند.
5- استفاده از نام موسسه فقط با ایجاد لینک مستقیم وب سایت رسمی موسسه در طول مدت همکاری مجاز خواهد بوده و در صورت قطع همکاری مطالب می بایست حذف گردد..
6- نماینده تحت هیچ عنوان مجاز به دریافت هزینه مستقیم از اشخاص حقیقی و حقوقی نبوده تمامی امور مالی و عقد قراردادها از طریق دفتر مرکزی موسسه بین المللی هوریزان امکان پذیر خواهد بود.
7- در صورت تخلف از موارد فوق عضویت نماینده بلافاصله بدون اعلام قبلی لغو و موسسه هیچگونه تعهدی در قبال تعهدات نماینده در قبال شخص ثالث چه از نظر امور آموزشی و اجرایی و نه تعهدات مالی نماینده نخواهد داشت.
8- متعهد می باشم سعی و تلاش خود را برای انجام امور مارکتینگ و معرفی موسسه در محدوده فعالیتی خود انجام داده در صورت عدم فعالیت مناسب موسسه هوریزان بدون بازپرداخت حق نمایندگی سال جاری حق ابطال و واگذاری نمایندگی به متقاضی واجد شرایط برتر را خواهد داشت.
 
لطفاً جهت روئیت فرم درخواست نمایندگی و تکمیل و ارسال آن ابتدا با مراجعه به لینک بالا سمت راست صفحه  از بخش ثبت نام در سایت  عضویت خود را ثبت فرمائید.

                                                                                    با سپاس و درود
                                                                     امور نمایندگی های موسسه بین المللی
                                                                                   هوریـــــــزان
     
 
فرم درخواست نمایندگی  

فرم درخواست نمایندگی

فرم درخواست نمایندگی

برای تکمیل فرم اینجا را کلیک کنید.