درج مطلب  

شیرینی پزی و قنادی حرفه ای کارگاهی

کد دوره 238

تسهیلات : علاقه مندان گرامی میتوانند یک جلسه به صورت رایگان و میهمان در جلسه آموزشی حضور یافته ضمن آشنایی با محیط آموزشگاه , چگونگی آموزش , نحوه کار و تدریس استاد , میزان استفاده مواد اولیه ضمن  مقایسه با دیگر مراکز پس از حصول اطمینان با رضایت کامل اقدام به ثبت نام نمایند .

جایگاه شغلی :عزیزانی که مایلند با فراگیری حرفه شیرینی پزی  به صورت حرفه ای درکارگاه های تولید شیرینی پزی و قنادی مشغول به کار شده یا خود اقدام به تاسیس کارگاه تولید شیرینی و قنادی نمایند یا در منزل یا خارج از منزل به کسب درآمد بپردازند , شاغلان در رشته قنادی و شیرینی پزی در قنادی های در حال کار.

هدف دوره: آشنایی فراگیران و علاقه مندان با هنر شیرینی پزی و انواع متنوع شیرینی ها ی اروپایی و  سنتی ایرانی . فعالیت در کارگاه های حرفه ای قنادی یا منزل به منظور خود اشتغالی و صرفه جویی در هزینه های سبد خانواده . پیشرفت شاغلین در زمینه های حرفه ای مرتبط جهت آشنایی آکادمیک و پراکتیکال با این هنر و نیل به پیشرفت ها و ارتقا شغلی .

محتوای دوره : شامل آموزش حدود 54 رسپی در دوره عمومی و 54 رسپی در دوره تخصصی شامل شیرینی های خشک و تر, بیسکویت ها , انواع متنوع شیرینی های سنتی , شیرینی های ملل , آموزش پخت و تزئین کیک برای مناسبت های گوناگون ( دوره آموزش دسرهای بین الملل و نان های حجیم و فانتزی در دوره های جداگانه آموزشی برگزار می شود).

کارگاه آموزشی یا کارورزی : دارد

الزامات و پیش نیازها : ندارد

توصیه ها : لیست کامل انواع شیرینی ها و تولیدات صنایع قنادی که در طی دوره آموزش داده می شود در محل موسسه جهت روئیت علاقه مندان موجود می باشد .

طول مدت دوره: این دوره به صورت خصوصی در کارگاه قنادی در حال کار خود موسسه برگزار می گردد .

نوع گواهی نامه های صادره : گواهی نامه اول از طرف سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری صادر و گواهی نامه دوم گواهی نامه بین المللی قابل ترجمه و تائید با امتیاز مهاجرت و درخواست ویزای کار توسط موسسه بین المللی هوریزان صادر می گردد. ضمناً علارغم اینکه این موسسه با توجه به سیاست های بین المللی هیچ مسئولیتی در قبال پذیرش یا عدم پذیرش گواهی نامه های صادره و ترجمه شده ندارد  ولی برخی از کشور ها از جمله کشور کانادا و استرالیا و .... این گواهی نامه ها را در امتیاز مهاجرت مورد ارزشیابی  قرار داده و امتیاز آن را به عنوان رشته های حرفه ای تائید می نمایند .ضمن این که علاقه مندان به دریافت گواهی نامه فنی و حرفه ای می توانند صرفاً در آزمون ادواری شرکت نمایند .

توجه 1 ) مدارك صادره به دلیل عضویت این موسسه در شبکه آموزش جهانگردی آسیا و اقیانوسیه وابسته به سازمان ملل متحد  UN/APETIT و اتحادیه موسسات آموزش هتلداری و گردشگری اروپــــا  EURHODIP  قابل ترجمه بوده و به تائيد وزارت دادگستري و وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران مي رسد .

توجه 2)اين موسسه به دلیل تغییرات سریع در قوانین بانک ها و صنوف مرتبط هيچگونه تعهدي در قبال اشتغال به كار فراگيران يا كسب مجوزهاي كار و تاسيس مراكز شغلي يا كسب وام و اعتبارات از سازمانها , ارگانها , اتحاديه ها صنوف و بانكها ندارد . 

توجه 3 ) فراگيران علاقه مند به دريافت كد بين المللي از وزارت كار و امور اجتماعي  مي توانند با شركت در آزمون ادواري وزارت كار و سازمان فني حرفه اي راساً اقدام فرمايند .

ساعات برگزاری دوره : میزان ساعات آموزش 50 ساعت در کارگاه تولید قنادی و شیرینی پزی با هماهنگی هنرجو و فراگیر مشخص می گردد..

محل برگزاری کلاسها : در محل کارگاه تولید قنادی و شیرینی پزی.

میزان شهریه دوره :  برای روئیت هزینه دوره اینجا را کلیک فرمایید.

نحوه پرداخت :50% شهریه در زمان ثبت نام و بقیه طی یک فقره چک به سررسید یک ماه بعد از آغاز دوره .