مستر شف کیست؟مغلطه ای در باره مستر شف Master Chef,آموزش مستر شف کنتینانتال,آموزش مستر شف در شف آکادمی هوریزان تنها مجری دوره تجمیعی مستر شف در کشور با بیش از 2250 امتیاز مهارتی برای مهاجرت.  

 

 

مسترشف چیست؟ 

یا مَستــــر شـــــف کیست؟

مغلطه ای در باره مستر شف   Master Chef

 

مستر شف کیست؟  مغلطــه ای در باره مستر شف Master Chef , آموزش مستر شف کنتینانتال, آموزش مستر شف در شف آکادمی هوریزان تنها مجری دوره مستر شف در کشور کامل ترین دوره تجمیعی آموزش های تخصصی شف در کشوربا بیش از 2250 امتیاز مهارتی برای مهاجرت.

معنای: Master   استـاد , مدیــر , چیره دست , پیر , رئیس , ارباب , سرور ,سید , سرآمد , کارفرما , صاحب ,دانشور , برجسته, چیره دست, رام کردن, استاد شدن, ماهر شدن, خوب یاد گرفتن, تسلط یافتن بر...

و اما مفهوم مغلطه کردن و مترادف آن سفسطه کردن : در یک جمله کوتاه یعنی به غلط انداختن با قصد قبلی

 

مغالطه، یکی از اصطلاحات به‌کار رفته در علم منطق بوده و به‌معنای خطای در تفکر یا شکل غیر معتبر از استدلال است.

مغالطه جزئی از برهان است که به‌طور قابل اثباتی در منطق آن ایراد وجود دارد و بنابراین کلِ برهان را نامعتبر می‌سازدمغالطه ممکن است برای وارونه کردنِ حقیقت(ها) به کار رود. مغالطه‌گر کسی است که از روی استدلال نادرست به یک نتیجهٔ درست یا نادرست رسیده‌ است و ممکن است آن نتیجه را برای نتیجه‌ گیری‌های دیگری هم به کار گیرد.

و اما چه چیز موجب نگارش و توضیح مفاهیم بالا گردید.

شف آکادمی هوریزان برای اولین بار از سال 1395 با توجه به نیاز بازار کار و الزامات موجود در مسیر آموزش های تخصصی آشپزی , سرآشپزی و متقاضیان کار و مهاجرت به خارج از کشور با صدور گواهینامه های معتبر , قابل ترجمه و تائید دارای امتیاز مهارتی با کد ریجستری و کانفرمیشن در داخل و خارج از کشور اقدام به طراحی و اجرای دوره مستر شف کنتینانتال دوره تجمیعی بیش از 12 دوره آموزشی (و نه جلسه آموزشی) استاندارد نمود. دوره مستر شف در شف آکادمی هوریزان دارای مفهوم بسیار گسترده ای است همانطور که در صفحه اطلاعات مربوط به دوره مستر شف قابل روئیت می باشد.

محتوای آموزشی در دوره مستر شف کنتینانتال یا آموزش جامع آشپزی  و آموزش جامع مستر شف شامل:
- آشپـزی عمومی  ایرانی و فرنگی حرفه ای
- آشپزی تخصصی  ایرانی و فرنگی حرفه ای

- آشپــــــزی مــــــــــلل حرفه ای

- دوره تخصصی پخت نان های فانتزی و نان های حجیم و غنی شده

- آشنایی با  قصابی حرفه ای

- شناخت ادویه ها و مرینت ها.

- فست فود و غذاهای سریع  تخصصی

- مدیریت نوشیدنی ها در هتل یا کافی شاپ و باریستا حرفه ای. 
- مدیریت رستوران عمومی

- کاست کنترل
- مدیریت پذیرایی و تشریفات
- آشنایی با تجهیرات آشپزخانه
- کارورزی

بوده و میزان ساعت مصوب دوره مندرج در گواهینامه بین المللی :  2250 ساعت می باشد.

و اما ادامه داستان مغلطه و سفسطه ای است که توسط افراد و مراکز سودجو در ارتباط با دوره تجمیعی آموزش مستر شف به منظور انحراف افکار افراد علاقمند و جویای دوره های استاندارد کامل آموزشی مستر شف به منظور فریب و تاثیر بر تصمیمات ایشان در انتخاب دوره تجمیعی مستر شف به عنوان کامل ترین دوره آموزشی شف در کشور نموده اند. ایشان با ایجاد صفحه ای در وب سایت خود تحت عنوان مستر شف چیست !!! سعی در دیده شدن در این عنوان در صفحات اول جستجوگرهای اینترنتی نموده و از آنجایی که در مراکز خود مدعی آموزش سرآشپزی 0 تا 100 فقط در 20 جلسه آموزش - معادل یک و نیم دوره از 12 دوره برنامه آموزش دوره تجمیعی مستر شف  در شف آکادمی هوریزان- هستند در پاسخ مستر شف چیست؟ !!! اقدام به معرفی مسابقه و شــــو تلویزیونی آمریکایی  American MasterChef نموده و در ذیل صفحه , لینک ثبت نام دوره شـــف شـــو قرار دارد !!! آیا در دستور زبان فارسی کلمه سوالی چیست برای فرد به کار برده می شود؟ مثلماً خیر چرا که همانگونه که در بالا اشاره شد مفهوم Master در زبان فارسی استاد , مدیر , چیره دست , سرآمد , برجسته , ماهر و ... ترجمه می گردد و عنوان دوره مستر شف در شف آکادمی هوریزان به مفهوم استاد و سرآمد آشپزی می باشد. دوره آموزشی مستر شف دوره ای کامل با استاندارد آموزشی است دوره ای که می تواند راه و مسیر چندین ساله خبرگی , ارتقاء و پیشرفت حرفه ای شما را با آموزه های آکادمیک و پراکتیکال , در مسیر رسیدن به آرزوهایتان به حداقل ممکن کاهش داده و آینده ای درخشان در کشور یا خارج از کشور برایتان رقم زند. 

 مستر شف کیست؟ برای مطالعه پاسخ این سوال اینجا را کلیک فرمائید.

 

 

     
 
تصاویری واقعی از محیط کار مستر شف