آزمون آزاد مهارتی دوره ها برای دریافت گواهینامه بین المللی با امتیاز مهاجرت و دخاست ویزای کار با کد ریجستری و کانفرمیشن کد بین المللی.  
 
آزمون آزاد مهارتی برای دریافت گواهینامه بین المللی 
 
 
 آزمون آزاد مهارتی برای دریافت گواهینامه بین المللی چیست؟ 
آزمون های آزاد مهارتی برای دریافت گواهینامه بین المللی رشته و تخصص مورد نیاز برای مهاجرت و ... قابل ترجمه و تائید، دارای امتیاز مهارتی برای مهاجرت و درخواست ویزای کار , دارای کد ریجستری و کانفرمیشن بین المللی آزمونی است که به علاقمندان و خبرگان دارای سوابق و تحصیلات آکادمیک و سوابق کاری و اجرایی که فرصت کمی برای اقدام دارند بتوانند با استفاده از این امکان ضمن ارزیابی مستندات آکادمیک و سوابق اجرایی مرتبط تخصصی با شرکت در آزمون دریافت گواهینامه بین المللی به صورت اختصاصی گواهینامه بین المللی خود را دریافت نمایند. موسسه بین المللی هوریزان در زمینه مستر شف و صنایع غذایی و نوشیدنی ها , هتلداری و تشریفات و نیز گردشگری تنها مرکز مجری آزمون های آزاد برای صدور گواهینامه بین المللی مهارتی برای مهاجرت می باشد.
  برای اطلاع از هزینه آزمون های آزاد مهارتی برای هر عنوان جهت دریافت گواهینامه بین المللی قابل ترجمه و تائید , دارای امتیاز مهاجرت و دریافت ویزای کار و جاب آفر  با کد ریجستری و کانفرمیشن کد اینجا را کلیک فرمائید
 آزمون مهارتی گواهینامه بین المللی برای چه دوره های تخصصی اجرا می شود؟
     آزمون آزاد مهارتی دوره مستر شف.
     آزمون آزاد مهارتی دوره شف قناد ؛ شیرینی و شکلات.
     آزمون مهارتی آزاد دوره شف فست فود.
     آزمون مهارتی آزاد دوره شف قصاب , ادویه شناسی و میرینت ها.
     آزمون مهارتی آزاد دوره باریستا و کافی شاپ.
     آزمون مهارتی آزاد شف نان فانتزی.
     آزمون مهارتی آزاد دوره آشپزی حرفه ای
     آزمون مهارتی آزاد دوره مدیریت عمومی هتلداری.
 
  برای هماهنگی آزمون مهارتی در ساعات اداری با بخش آموزش موسسه با شماره  982188490049 +  یا شماره تماس همراه 989121468134 + -واتساپ برای خارج از کشور-  تماس حاصل فرمائید.