آموزش مدیریت SPA و مراکز ماساژ در هتل  
     
 
آموزش ماساژ در توریسم   

مدیریت اسپا و مراکز ماساژ در هتل

با توجه به لزوم ورود به حیطه های بین المللی صنعت گردشگری و لزوم ایجاد فضا ها و ارائه خدمات با استاندارد های بین المللی بومی سازی شده موسسه بین المللی هوریزان اقدام به برگزاری دوره مدیریت  SPA و مراکز ماساژ در هتل ها , ریزورت هتل ها و دیگر انواع مراکز اقامتی نموده است لذا از هتل ها , ریزورت هتل ها و دیگر مراکز اقامتی و واحد های  ماساژ و SPA که مایل به طراحی , تاسیس , آموزش مدیران بخش SPA و ماساژ , آموزش نیروهای پذیرش واحد ماساژ و SPA و نیز آموزش نیروهای متخصص ماساژور می باشند دعوت به طی دوره آموزشی می گردد.

هزینه دوره مدیریت  SPA و مرکز ماساژ در هتل با صدور گواهی نامه سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری برای اشتغال در هتل ها و دیگر واحد های اقامتی  13/500/000 ریال  می باشد . در صورت درخواست گواهی نامه بین المللی دارای امتیاز مهاجرت و درخواست ویزای کار مبلغ 2/000/000 ریال به این هزینه افزوده می شود.

در ذیل اطلاعات کاملی از انواع ماساژ ها , روغن های ماساژ مورد استفاده , و دیگر اطلاعات لازم به علاوه معرفی دوره های آموزشی ماساژ , محتوای آموزشی دوره های ماساژ و اسپا , هزینه های دوره های متنوع  تخصصی ماساژور برگرفته از سایت رسمی موسسه بین المللی همکار  راما اسپا تقدیم حضور علاقمندان می گردد.

           درباره ماساژهاي تايلندي

 

تایلند که بین دو تمدن کهن چین و هند قرار گرفته است وارث دانش و فرهنگ هر دو تمدن می‌باشد.این ماساژ که دارای قدمت 2500 ساله است به تعادل بدن انسان كمك بسزايي مي كند.

تای ماساژ تاثیرات گوناگونی بر روی اجزای بدن می‌گذارد که مهمترین آنها به شرح زیر است:


- تاثیر تاي ماساژ بر روی عضلات
- با افزایش جریان گردش خون در عضلات، اکسیژن و مواد غذایی بیشتری به ماهیچه‌ها رسیده و همچنین مواد زایدی چون اسید لاکتیک با سرعت بیشتری از ماهیچه‌ها دفع می‌شوند که باعث رفع خستگی عضلات می‌شود.
- با گرم کردن و تقویت عضلاتی که از آنها کمتر استفاده می‌شود، احتمال آسیب‌های آتی به عضلات کاهش یافته و پیری عضلات را به تعویق می‌اندازد.
- با رساندن اکسیژن و مواد غذایی بیشتر به عضلات، به بهبود نسوج آسیب دیده کمک کرده و دوره بهبودی آنها را کاهش می‌دهد؛ در نتیجه درد، کوفتگی و سفتی عضلات را از بین می‌برد.

- تاثیر تای ماساژ بر سیستم گردش خون
- با ایجاد فشار بر رگ‌ها باعث هدایت خون به جلو می‌شود.

- تاثیر تاي ماساژ بر روی پوست
- با افزایش جریان خون در سطح پوست، مواد غذایی بیشتری به پوست می‌رسد که باعث تقویت پوست و مقابله بیشتر با بیماریهای پوستی می‌شود.
- با تحریک غدد چربی زیرپوستی، چربی بیشتری ترشح شده که باعث نرم و لطیف‌تر شدن پوست می‌شود.
- با فعال‌تر کردن غدد مترشحه عرق باعث خروج بیشتر توکسین، اوره و دیگر مواد زاید از بدن می‌شود.
- با پوسته‌ریزی سلولهای مرده پوست، باعث شادابی و روشنی بیشتر پوست می‌شود.
- با تحریک انتهای اعصاب پوستی، باعث آرام شدن سیستم عصبی شده که خود موجب آرامبخشی می‌شود.

 

درباره روغنهاي ماساژ

روغنهايي كه ما در ماساژ با روغن سفارشي استفاده مي كنيم وارد شده از كشورهاي صاحب نام در اين زمينه بوده و داراي بهترين كيفيت مي باشند. اين روغنها با رايحه هاي مختلف بوده و داراي خواص متفاوتي مي باشند و شما مي توانيد هر يك از آنها را در يك جلسه ماساژ با توجه به رايحه آنها انتخاب نماييد بوسه صدها دكتر ماهي اصل را در منزل خود به پاهايتان هديه دهيد.

فیش اسپا

فيش اسپا (دكتر ماهي) كه به نام ماهي نظافتچي نيز شناخته مي‌شود گونه‌اي از ماهي است به نام گارا روفا كه بافتهاي مرده و ناسالم پوست را شناسايي كرده و با جدا كردن آنها از بافتهاي سالم، به سلولهاي سالم پوست فرصت بيشتري براي رشد مي‌دهد. اين كار با قرارگيري دستها و يا پاها در مخزن مخصوص فيش اسپا (دکتر ماهي) انجام مي شود. اين ماهي ها هيچ آسيبي به پوست سالم نمي زنند و به خاطر احساس ريلكسيشن و آرامشي كه براي فرد به وجود مي آورند از آن به نام ماساژ با ماهي نيز ياد مي شود. اين كار جنبه غيردرماني داشته ودر زيبايي و سلامت پوست دستها و پاها تاثير بسزايي دارد. به همين دليل در سالنهاي زيبايي به همراه مانيكور و پديكور و به منظور مكمل زيبايي دست و پا استفاده مي شود.
راه اندازي يونيتهاي فيش اسپا (دكتر ماهی) به دانش و مهارت خاصي نياز دارد تا علاوه بر اينكه سلامت ماهي ها حفظ شود، شرايط مناسب جهت حفظ استانداردهاي فني و بهداشتي وبالا بودن كيفيت كار تضمين شود.

اين مركز با استفاده از متخصصين مجرب آماده طراحي و راه اندازي يونيتهاي فيش اسپا به صورت آماده و سفارشي در محل شما مي باشد.


قابل استفاده در

 

 - هتلها   استخر ها و مراکز آبدرمانی  - منازل
- سالنهاي زيبايي - مراكز ماساژ  - برجهاي مسكوني


 

 

 

گروه دوره ساعت نيمه خصوصی هزینه نيمه خصوصی ساعت عمومی هزینه عمومی    
گروه ماساژهای پایه   آناتومي، فيزيولوژي، اصول و آداب ماساژهاي شرقي  (پيشنياز)

در اين دوره كه به صورت تئوري مي باشد اصول آناتومي و فيزيولوژي بدن انسان كه در ماساژ مورد نياز مي باشد را فرا مي گيريد. همچنين با ممنوعيتها، محدوديتها و احتياطات ماساژ كه جزء جدانشدني از ماساژ هاي تايلندي است آشنا مي شويد. علاوه بر اين، تكنيكهاي ظريف آداب ماساژهاي تايلندي را نيز از اساتيدي كه سالها در اين زمينه تجربه دارند فرا مي گيريد.  
12  1,200,000     
گروه ماساژهای پایه   اويل ماساژ شرقي

در اين دوره كه به صورت كارگاه 100% عملي مي باشد، نحوه انجام تكنيكهاي ماساژ كل بدن با روغن به سبك تايلندي را فرا ميگيريد. اين ماساژ جزو دسته ماساژهاي نرم مي باشد و تاثير ريلكسيشن آن كاملا محسوس است. سبك آموزش داده در اين دوره متعلق به قديميترين و معتبرترين كالج ماساژ تايلند بوده و در تمامي دنيا شناخته شده و پرطرفدار است. پس از اتمام اين دوره كاملا قادر خواهيد بود كه سايرين را به صورت اصولي يك ماساژ كامل و لذت بخش بدهيد.  
60  5,700,000  60  3,300,000     
گروه ماساژهای پایه   فوت ماساژ و رفلكسولوژي

اين ماساژ كه يكي از قديميترين ماساژهاي ناحيه تايلند و چين مي باشد بسيار در ساير كشورها پرطرفدار است. در اين ماساژ هر دو پاي شخص ماساژ گيرنده تا زانو با روغنها و كرمهاي مخصوص ماساژ داده مي شوند. بر خلاف تصور عموم مردم، تاثير اين ماساژ نه تنها بر روي پاها مي باشد بلكه بر روي تمامي ارگانهاي داخلي بدن تاثير ريلكسيشن و متعادل سازي دارد. در اين دوره كه به صورت كارگاه 100% عملي مي باشد، شما نه تنها ارتباط بين نقاط مختلف كف پا با ارگانهاي داخلي بدن را فرا خواهيد گرفت بلكه قادر خواهيد بود يك ماساژ يك ساعته كامل را بر روي پاهاي ديگران انجام دهيد. حتي اگر نمي خواهيد كار ماساژ را به صورت حرفه اي انجام دهيد با فراگيري اين دوره مي توانيد پاهاي عزيزانتان را ماساژ داده، خستگي پاهايشان را به طرز باور نكردني در كرده و آرامش و سلامت را برايشان به ارمغان آوريد.  
60  5,700,000  60  3,300,000     
گروه ماساژهای پایه   ماساژ صورت

در اين ماساژ با تكنيكهاي تايلندي ماساژ صورت آشنا مي شويد. اين ماساژ با تكنيكهاي منحصر به فرد خود به پوست صورت شما كمك مي كند كه تعادل خود را بازيافته و روند بازسازي خود را سرعت بخشد. در اين دوره علاوه بر تكنيكهاي ماساژ، نحوه استفاده از مواد مختلف طبيعي در روند ماساژ را نيز فرا مي گيريد.  
60  5,700,000  60  3,300,000     
گروه ماساژهای پایه   پكيج كامل ماساژهاي پايه (خانمها) (با تخفيف ويژه)

اين پكيج شامل دوره هاي زير مي باشد:
* آناتومي، فيزيولوژي، اصول و آداب ماساژهاي شرقي
* اويل ماساژ شرقي
* فوت ماساژ و رفلكسولوژي
* ماساژ صورت
 
182  14,200,000     
گروه ماساژهای پایه   پكيج كامل ماساژهاي پايه (آقايان) (با تخفيف ويژه)

اين پكيج شامل دوره هاي زير مي باشد:
* آناتومي، فيزيولوژي، اصول و آداب ماساژهاي شرقي
* اويل ماساژ شرقي
* فوت ماساژ و رفلكسولوژي
 
122  9,700,000     
گروه ماساژهای پایه   پكيج كامل ماساژ سالني (ويژه خانمها)

اين پكيج شامل دوره هاي زير مي باشد:
* آناتومي، فيزيولوژي، اصول و آداب ماساژهاي شرقي
* اويل ماساژ شرقي
* ماساژ صورت
 
122  10,500,000     
گروه ماساژهای پایه   Self Face Massage & Beauty (ويژه خانمها)

در اين دوره دو روزه شما نحوه مراقبت از پوست صورت خودتان را ياد مي گيريد. علاوه بر اين، تكنيكهاي ماساژ تايلندي بر روي صورت خودتان را فرا مي گيريد. اين تكنيكها به پوست صورتتان كمك مي كند كه خودش را بازسازي كند. با اجراي روشها و تكنيكهاي آموزش داده شده در اين دوره پوستي شاداب، صاف و روشن خواهيد داشت. اين دوره مخصوص بانوان مي باشد.  
1,200,000     
گروه ماساژهای پيشرفته   تاي ماساژ سنتي

اين ماساژ معروفترين و پرطرفدارترين ماساژ تايلند مي باشد. اين ماساژ كه از آن به يوگاي منفعل و يوگا براي افراد تنبل نيز ياد مي شود به صورت خشك و با لباس و بر روي زمين اجرا مي شود. اين مزيت باعث مي شود كه در هر جا قادر باشيد آرامش را به اطرافيانتان هديه دهيد. در اين ماساژ شما ياد مي گيريد كه بيش از 1500 نقطه از بدن ماساژ گيرنده را تحريك كرد و همچنين بيش از 110 حركت كششي بر روي بدن وي انجام دهيد. مجموع اين تكنيكهاي فشاري و كششي آرامش و نشاطي بي نظير براي فرد ماساژ گيرنده بوجود مي آورد. شما در اين دوره كه به صورت كارگاه 100% عملي مي باشد ياد خواهيد گرفت كه به صورت كاملا اصولي تكنيكهاي پيچيده و ظريف اين ماساژ اصيل را بر روي سايرين اجرا نماييد. اين تكنيكها كه به سبك واتپو استايل معروفند در ايران تنها توسط اساتيد با تجربه و مربيان بين المللي ما كه سالها به اين امر مشغولند تدريس مي شوند.  
90  9,500,000  90  5,600,000     
گروه ماساژهای پيشرفته   تاي ماساژ روي صندلي

در اين ماساژ تكنيكهاي تاي ماساژ سنتي به گونه اي آموزش داده مي شود كه بتوان آنها را بر روي افرادي كه بر روي صندلي مخصوص تاي ماساژ نشسته اند، ماساژ داد. اين ماساژ از نوع ماساژهاي خشك و سفت بوده و شامل حركات فشاري و كششي مي باشد.  
20  1,800,000  20  1,200,000     
گروه ماساژهای پيشرفته   ماساژ كودك (ويژه مادران باردار)

هدف از اين دوره آموزش تكنيكهاي اصولي ماساژهاي شرقي براي نوزادان و كودكان است. اين ماساژ به صورت كارگاهي بوده و تكنيكها به صورت عملي در آن تمرين مي شود. مادران باردار با شركت در اين دوره قادر خواهند بود نوزادان دلبند خود را از بدو تولد به صورت اصولي ماساژ بدهند.  
60  5,700,000  60  3,300,000     
گروه ماساژهای پيشرفته   ماساژ سر

در اين دوره تكنيكهاي تاي ماساژ سنتي كه مخصوص سر، گردن، سرشانه و كتف مي باشند آموزش داده مي شود. اين ماساژ كمك مي كند كه استرسها و تنشهاي ناحيه سر از بين رفته و آرامش خاصي را در ناحيه سر به ارمغان مي آورد.  
32  3,000,000  32  1,800,000     
گروه ماساژهای لوکس   هات استون ماساژ (سنگ هاي داغ)

اين ماساژ آميزه اي از دانش مردمان قديم چين و بوميان هاوايي مي باشد. در اين ماساژ كل بدن با روغن و سنگهاي مخصوصي ماساژ داده مي شود.  
60  6,300,000  60  3,900,000     
گروه ماساژهای لوکس   ماساژ با شمع همراه با اويل ماساژ شرقي (با تخفيف وي

اين پكيج شامل دوره هاي زير مي باشد:
* آناتومي، فيزيولوژي، اصول و آداب ماساژهاي شرقي
* اويل ماساژ شرقي
* ماساژ با شمع
 
80  8,700,000     
گروه ماساژهای لوکس   اسپاي دست

در اين دوره تكنيكهاي ماساژ دست به سبك شرقي و همچنين تكنيكهاي ويژه اسپاي دست آموزش داده مي شود.  
32  3,300,000     
گروه ماساژهای لوکس   اسپاي پا همراه با فوت ماساژ و رفلكسولوژي (با تخفيف ويژه)

اين پكيج شامل دوره هاي زير مي باشد:
* آناتومي، فيزيولوژي، اصول و آداب ماساژهاي شرقي
* فوت ماساژ و رفلكسولوژي
* اسپاي پا
 
72  7,800,000     
گروه ماساژهای لوکس   پكيج اسپاي دست وپا (با تخفيف ويژه)

اين پكيج شامل دوره هاي زير مي باشد:
* آناتومي، فيزيولوژي، اصول و آداب ماساژهاي شرقي
* فوت ماساژ و رفلكسولوژي
* ماساژ دست
* اسپاي دست و پا
 
72  9,700,000     
گروه ماساژهای لوکس   پكيج اويل ماساژ و هات استون (با تخفيف ويژه)

اين پكيج شامل دوره هاي زير مي باشد:
* آناتومي، فيزيولوژي، اصول و آداب ماساژهاي شرقي
* اويل ماساژ شرقي
* هات استون ماساژ
 
122  9,700,000     
گروه ماساژهای لوکس   پكيج مراقبت از بدن

اين پكيج براي افرادي است كه دوره اويل ماساژ شرقي را گذرانده اند و شامل دوره هاي زير مي باشد:
* اسكراب بدن
* رپينگ بدن
* تكنيكهاي لاغري
 
40  5,700,000     
گروه ماساژهای لوکس   پكيج كامل لاغري و زيبايي بدن

اين پكيج شامل دوره هاي زير مي باشد:
* آناتومي، فيزيولوژي، اصول و آداب ماساژهاي شرقي
* اويل ماساژ شرقي
* اسكراب بدن
* رپينگ بدن
 
80  8,200,000     


جهت كسب  اطلاعات بيشتر  و ثبت نام با تخفیف در دوره های آموزشي ماساژ  و نیز مشاوره , طراحي و راه اندازي مراكز ماساژ و فيش اسپا   با شماره  88490049  تماس حاصل فرماييد.