ترجمه گواهینامه های موسسه بین المللی هوریزان و توصیه های لازم  
قابل توجه فارغ التحصیلان عزیز
      با توجه به قوانین جاری کشور در رابطه با ترجمه گواهینامه های موسسه بین المللی هوریزان دارای امتیاز درخواست ویزای کار و امتیاز مهاجرت قبل از هر بار اقدام برای ترجمه مدارک به نکات ذیل توجه فرمائید.
  1- ترجمه گواهینامه ها در هر دارالترجمه رسمی در سطح کشور ممکن می باشد امـــــــا در صورت نیاز به تائیدیه های وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری جمهوری اسلامی ایران  , دارالترجمه بعد از انجام ترجمه رسمی برای دریافت تائیدیه های مربوطه از وزارت خانه های امور خارجه و دادگستری نیاز به ارائه مدارک , مستندات و مجوزهای به روز موسسه برای ارائه به وزارت خانه های فوق الذکر دارد . این مدارک و مستندات حجم قابل توجهی را تشکیل داده و به دلیل سواستفاده های احتمالی به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی در اختیار فرد یا دارالترجمه دیگری بجز دارالترجمه معتمد موسسه قرار نمی گیرد. بنابر این ترجمه و دریافت تائیدیه برای گواهینامه های بین المللی موسسه بین المللی هوریزان که تحت نظارت مستقیم سازمان های بین المللی انجام می پذیرد فقــــــــــــــط و فقـــــــــــــط در: 
دارالترجمه پروانه به شماره  415  در تهران به نشانی  خیابان انقلاب , سمت شرقی میدان فردوسی , بین خیابان شهید موسوی ( فرصت ) و کوچه آذرنوش , جنب هتل درسا تهران , شماره 559 جدید ؛ طبقه دوم , به شماره تماس  00982188820215  امکان پذیر می باشد.
 *** توجه و تذکر مجدد : از مراجعه به دارالترجمه دیگر جداً خودداری فرمائید تحت هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی و به هیچ بهانه ای مستندات قانونی موسسه بین المللی هوریزان  در اختیار قرار نخواهد گرفت .
   2- اعتبار ترجمه در گذشته دائمی بود ولی در حال حاضر اعتبار کلیه مدارک ترجمه شده فقط شش 6 ماه می باشد لذا فقط زمانی اقدام به ترجمه رسمی  و تائید گواهینامه های بین المللی موسسه هوریزان جهت مهاجرت  یا درخواست ویزای کار یا JOB OFFER نمائید که بلافاصل مدارک , پرونده و کیس خود را برای اقدام مقتضی ارسال خواهید کرد.
   3- کلیه مدارک صادر شده توسط موسسه یا از طریق موسسه از ابتدای سال 1398 دارای کد ریجستری می باشند .فارغ التحصیلان سال های پیش از 1386 تا پایان اسفند 1397 برای دریافت کد ریجستری با هماهنگی قبلی و در دست داشتن اصل گواهینامه های خود به بخش آموزش موسسه بین المللی هوریزان مراجعه نمایند.  جهت کسب اطلاعات دقیق از چگونگی دریاف تائیدیه گواهینامه های صادره و پرینت  گواهینامه ها اینجا را کلیک فرمائید.
   4- در زمان درخواست استعلام در سفارتخانه ها یا خارج از کشور و اقدام جهت مهاجرت یا درخواست ویزای کار و ... , حضور شما در کشور محل برگزاری دوره مورد بررسی قرار گرفته و چک می شود پس در قبول گواهینامه هایی که با عوام فریبی اصطلاحاً در کشورهای خارجی از قبیل مالزی , کانادا , آمریکا , آلمان , فرانسه , ایتالیا , اتریش و ... و معمولاً به روز صادر و تحویل می شوند دقت بیشتری مبذول فرمائید. 
   5- در صورت ترک دوره به هر دلیل از هر مقطعی و بازگشت برای ادامه دوره در صورت افزایش نرخ مابه التفاوت هزینه جدید می بایست پرداخت گردد.

   6 - مدارک مورد نیاز برای ثبت نام می بایست حداکثر یک هفته بعد از ثبت نام به بخش آموزش تحویل گردد؛ در غیر این صورت موسسه هیچ  تعهدی در قبال تاخیر ایجاد شده در  صدور و تحویل گواهینامه ها نخواهد داشت.

   7-  مدارک فراگیران و فارغ التحصیلان عزیز حداکثر تا 3 سال پس از اتمام  دوره نگهداری و بایگانی می گردد. پس موسسه بعد از این تاریخ  به هیچ عنوان پاسخگوی مراجعین در هیچ زمینه ای نخواهد بود.