آموزش نیروهای خدمات اداری , آموزش آبدارچیان  
آموزش نیرو های خدمات اداری , آموزش آبدارچی , آموزش آبدارچیان , آموزش آبدارچی ها
 
 
    جایگاه شغلی : دوره آموزش آبدارچی , آبدارچی ها  , آبدارچیان یا نیروهای خدمات اداری برای ارتقاء سطح کیفی فعالیت نیروهای خدمات اداری , آبدارچی , آبدارچی ها , آبدارچیان طراحی گردیده و شامل تمامی نیروهایی خدمات اداری , آبدارچی یا آبدارچی ها , آبدارچیان می باشد که با سمت آبدارچی در سازمان ها و ادارات , آبدارچی یا  آبدارچی ها ارگان ها , آبدارچیان در وزارت خانه ها , آبدارچی های شرکت های خصوصی بزرگ وآبدارچیان , آبدارچی ها یا آبدارچی شرکت های خصوصی کوچک مشغول به انجام وظیفه می باشند . این نیروهای خدمات اداری , آبدارچی آبدارچی ها یا آبدارچیان در سازمان های کوچک معمولاً تمامی وظایف مربوطه را از نظافت و پذیرایی تا گاهاً تسهیلداری را نیز به عهده دارند . حال آنکه در سازمان های بزرگتر آبدارچی , آبدارچی ها , آبدارچیان و نیروهای خدمات اداری به دلیل فعالیت نیروهای بیشتر و تقسیم کار هر یک از این وظایف به نیروهای مربوطه محول می گردد . دوره آموزش نیروهای خدمات اداری , آبدارچی ها , آبدارچی یا دوره آموزش آبدارچیان دوره ای است که با محوریت و تمرکز بر تخصص نیروهای بخش پذیرایی , آبدارچی , آبدارچی ها یا آبدارچیان آموزش های عمومی لازم را برای تمامی پرسنل حوزه خدمات اداری , آبدارچی یا آبدارچی ها , آبدارچیان می باشد.
 
    هدف دوره : ارتقاء سطح کیفی خدمات نیروهای خدمات اداری یا آبدارچی ها در واحد هایی است که در آن مشغول به کار هستند. آشنایی با اصول درست حرفخ ای و مهارتی از روشهای پذیرایی و آداب معاشرت گرفته تا سرو و ارائه انواع نوشیدنی ها و خوراکی ها , روابط عمومی و آداب معاشرت و الو های رفتاری . در مجموع هر آنچه برای ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات برای این نیروها لازم می باشد. 
 
    محتوای آموزشی : محتوای آموزشی دوره آموزش آبدارچی , آبدارچی ها , آبدارچیان شامل موارد ذیل می باشد:
1- بهداشت فردی ,عمومی , محیط برای آبدارچی , آبدارچی ها  نیروهای خدمات اداری.
2- اصول و روش های نظافت فضاهای عمومی و اختصاصی , آشنایی با شوینده ها برای آبدارچی , آبدارچی ها و نیروهای خدمات اداری.
3-اصول و روش های پذیرایی برای آبدارچیان , آبدارچی ها یا نیروهای خدمات اداری.
4- آداب معاشرت و الگوهای رفتاری برای آبدارچیان , آبدارچی ها و نیروهای خدمات اداری.
5- شناخت وسایل و تجهیزات , روش کار با آنها و کاربرد اختصاصی هر یک برای آبدارچیان , آبدارچی ها و نیروهای خدمات اداری.
6-آشنایی با انواع غذا ها و نوشیدنی های سرد و گرم , روشهای سرو یا نگهداری هر یک برای آبدارچیان , آبدارچی ها و نیروهای خدمات اداری.
 
   کارگاه آموزشی یا کارآموزی : دارد در محل موسسه 
 
   الزامات و پیش نیازها: دارا بودن اعتماد به نفس و روحیه انجام کار خدماتی . دارا بودن سلامت روحی و جسمی لازم برای انجام کار مربوطه.
   
    توصیه ها : رازداری ؛ کم حرفی !!! و تعهد کاری در کنار توجه خاص به نظافت و آراستگی فردی یکی از اصلی ترین خصوصیات لازم برای تصدی جنین شغلی می باشد. 
    طول مدت دوره : با توجه به محدود یا گسترده بودن شرح وظایف نیروهای خدمات اداری و نوع و سطح کیفی واحد هایی که نیروهای خدمات اداری در آن مشغول به کار هستند دوره های آموزش نیروهای خدمات اداری و آبدارچیان در سطوح و ساعت آموزش مهارتی گوناگونی طراحی و در حال اجرا می باشد. مثلماً وظیفه یک نیروی خدمات اداری در یک سازمان دولتی با نیروی خدمات اداری در یک سازمان و شرکت خصوصی در بخش مدیریت و سروکار داشتن با میهمانان خارجی و اعضای هیئت مدیره و میهمانان ویژه می بایست بسیار متفاوت باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان بخش آموزش با شماره تماس ثابت 02188490049 تماس حاصل فرمائید.  
 
    روز و زمان برگزاری دوره : کلاس ها برای قرارداد های سازمانی و ارگانها و دیگر اشخاص حقوقی که دارای حد اقل 10 نفر فراگیر باشند در محل آن سازمان های محترم برگزار می گردد. در صورت کم بودن تعداد فراگیران سازمان ها و دیگر متقاضیان انفرادی کلاس ها بدون تعطیلی و به صورت گردشی در محل موسسه در روزهای پنجشنبه از ساعت 13:00  تا ساعت 17:30  اجرا و دایر می باشد.
 
    نوع گواهی نامه : برای کلیه نیروهای شرکتی , سازمانی و دیگر واحد های اداری و نیز متقاضیان انفرادی طی دوره آبدارچیان یا نیروهای خدمات اداری پس از اتمام دوره و موفقیت فراگیران در کسب امتیاز لازم گواهی نامه رسمی توسط وزارت میراث فرهنگی , صنایع دستی و گردشگری صادر می گردد. این گواهی نامه قابل ترجمه بوده و مورد تایید وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری است . ضمناً شرکت ها به صورت گروهی یا انفرادی یا علاقمندانی که تمایل به دریافت گواهی نامه موسسه با آرم شبکه آموزش جهانگردی آسیا و اقیانوسیه وابسته به سازمان ملل متحد و اتحادیه موسسات آموزش هتلداری و گردشگری اروپـــا می باشند با پرداخت اضافه هزینه مربوطه می توانند گواهی نامه بین المللی موسسه را نیز دریافت نمایند.
 
    میزان شهریه دوره : جهت اطلاع از هزینه دوره  اینجا را کلیک فرمایید.
    نحوه پرداخت : شایان ذکر است کل هزینه به صورت یکجا در زمان ثبت نام دریافت می گردد و این هزینه برای فراگیران انفرادی و برای شرکت ها و سازمان ها و ارگان ها بدون کسر هرگونه کسورات قانونی اعلام گردیده است.