آموزش آشپزی , آموزش شف, گلدن شف کنتینانتال , گلدن شف ,آموزش گلدن شف کنتینانتال , گواهینامه بین المللی , گواهینامه قابل ترجمه و تایید , گواهینامه سرآشپزی دارای امتیاز مهاجرت و درخواست ویزای کار.  

آموزش شف , گلدن شف کنتینانتال , آموزش گلدن شف کنتینانتال

آغاز دوره آموزش گلدن شف کنتینانتال برای اولین بار در کشور , دارای گواهی نامه بین المللی قابل ترجمه و با تائید وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری , دارای امتیاز مهاجرت و ویزای کاری. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره 02188490049 تماس حاصل فرمایید.

  چرا دوره شف گلدن یا گلدن شف کنتینانتال: آنچه شف آکادمی هوریزان تنها مرکز بین المللی آموزش تخصص های مهارتی صنایع غذایی در کشور را بر آن داشت تا دوره مستر شف , شف مستر و گلدن شف کنتینانتال را به عنوان تنها دوره جامع سرآشپزی برنامه ریزی و اجرا نماید نیاز بازار کار و اشتغال زایی در داخل کشور به ویژه برای جوانان و همچنین نیاز به مهارت های واقعی و کاربردی برای متقاضیان به کار در خارج از کشور و نیز نیاز متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور بود. با طی دوره مستر شف علاقمندان ورود به مشاغل حرفه ای آشپزی و صنایع غذایی با اعتقاد به اهمیت کسب تجربه مهارتی برای پیشرفت روزافزون خواهند توانست مسیر پیشرفت خود را در طی زمان بسیار کوتاه تری طی نمایند. شرکت کنندگانی که به منظور مهاجرت در دوره مستر شف و گلدن شف کنتینانتال شرکت می نمایند اول برای کسب امتیاز مهارتی لازم برای مهاجرت که از کشوری به کشور دیگر متفاوت می باشد و اطلاعات دقیق آن را از موسسات مهاجرتی و وکلای مهاجرتی می توانند دریافت نمایند بهره خواهند برد و دوم گروهی از عزیزان که عمدتاً  دارای تحصیلات و تخصص های بالای علمی  بوده و برای مهاجرت نیازی به امتیاز مهارتی نداشته و دارای کیس قوی مهاجرتی هستند ولی در کشورهای میزبان و مهاجر پذیر برای داشتن درآمد کافی برای امرارمعاش در هنگام طی دوره های تخصصی دریافت مجوزها و لایسنس های اشتغال به کار در تخصص خود برای از دست ندادن فرصت و سرمایه اولیه به دنبال کار مناسب یا راه اندازی شغل دوم یا خود اشتغالی و سرمایه گذاری  نیاز به کار با سرمایه بسیار ناچیز دارند مثمر ثمر خواهد بود. با طی دوره های یازده گانه مستر شف فارغ التحصیلان این امکان را خواهند داشت تا در تمامی تخصص های آموخته خود مشغول به کار شده و موقعیت های حرفه ای و پیشنهادات کاری متنوع تری را دارا باشند. 

 برای کسب اطلاعات کامل و به روز شرایط و روش های بسیار متنوع , و طرح های به روز مهاجرتی ؛ تغییر قوانین و اطلاع از قوانین جاری و بهره مندی از مشاوره اولیه رایگان در زمینه مهاجرت با آشپزی , مهاجرت با نانوایی , مهاجرت با قصابی و بوچری , مهاجرت با قنادی , مهاجرت با هتلداری , مهاجرت با باریستا و کافی شاپ , مهاجرت با مستر شف و امتیاز مهارتی تا 2350 امتیاز مهارتی و دریافت گواهینامه های قابل ترجمه و تائید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه و شرکت در آزمون های گواهینامه بین المللی به صورت آزاد با بخش آموزش موسسه تماس حاصل فرمائید.


محتوای آموزشی شامل:

- آشپـزی عمومی  ایرانی و فرنگی حرفه ای
- آشپزی تخصصی  ایرانی و فرنگی حرفه ای

- آشپــــــزی مــــــــــلل حرفه ای

- دوره پیشرفته پخت نان های فانتزی و نان های حجیم
- فست فود و غذا های سریع
- مدیریت عموی رستوران و آشپزخانه

- کاست کنترل
- مدیریت پذیرایی و تشریفات
- آشنایی با تجهیرات آشپزخانهمیزان ساعت مصوب دوره درج در گواهینامه :  1950 ساعت  

       

تذکر : عضویت و دریافت گواهی نامه بین المللی از هر سه نوع تیپ ,  کاملاً انتخابی بوده و هیچ الزامی برای دریافت آن وجود ندارد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با بخش آموزش موسسه بین المللی هوریزان تماس حاصل فرمایید.
مدت دوره : عادی حدود 14 ماه  , دوره فشرده حدود 4 ماه به شرط عدم اعلام تعطیلات پیش بینی نشده و مواجهه با تعطیلات پایان سال و عید نوروز


هزینه شهریه دوره : برای روئیت هزینه ها اینجا را کلیک کنید.

شف شو,آموزش شف شو,آموزش جامع آشپزی ,آموزش 0 تا 100 آشپزی ,آموزش مستر شف,آموزش شف مستر,آش,آشپز,آشپزی,حرفه ای,سرآشپز,سرآشپز حرفه ای,آشپزی,آشپزی آموزش,آشپزی عمومی,آشپزی تخصصی,آشپزی سرآشپز,آشپزی ملل,آشپزی حرفه ای,آشپزی عملی,آشپزی بین المللی,آشپزی فنی حرفه ای,آشپزی هتل,آشپزی کترینگ,آشپزی رستوران,آشپزی تالار,گواهینامه بین المللی,مهاجرت با آشپزی,امتیاز مهارتی مهاجرت,مهاجرت به کانادا,مهاجرت به استرالیا با آشپزی,مهاجرت به اروپا با آشپزی,ویزای کار آشپزی برای مهاجرت,جاب آفر آشپزی برای مهاجرت.