نمونه سوالات آزمون جامع مدیریت تاسیسات گردشگری جهت شرکت در آزمون جامع سراسری برای اخذ گواهینامه درخواست صدور یا تمدید پروانه بهره برداری کلیه تاسیسات گردشگری  
فراگیران و کاربران گرامی جهت روئیت و استفاده از نمونه سوالات دروس مربوطه و نمونه سوالات آزمون های جامع و دیگر آزمون های داخلی مرتبط با ید در سایت عضو شوید. برای عضویت به بخش مربوطه در لینک بالا سمت راست مراجعه ؛ گزینه  ثبت نام در سایت را انتخاب و با یوزرنیم و پسورد ایمیل خود وارد شوید. پس از تائید عضویت شما توسط مدیریت امکان دسترسی به نمونه سوالات را به صورت رایگان خواهید داشت.
  توجه:
   لینک مستقیم سامانه جامع آزمون جامع مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری هم در بخش مدیریت آموزش سایت موسسه و هم در همین بخش یعنی بخش نمونه سوالات آزمون جامع گردشگری در دسترس شما عزیزان می باشد.
 
                                                                                                                     با  آرزوی موفقیت برای شما  و سپاس 
                                                                                                                                    مدیریت موسسه
     
 
توصیه های مهم و لازم برای آمادگی پیش از آزمون و شرکت در آزمون جامع مدیریت تاسیسات گردشگی  
  توصیه های مهم و لازم برای آمادگی پیش از آزمون و شرکت در آزمون جامع مدیریت تاسیسات گردشگی:
 
 * در هنگام مطالعه کتاب به نکات مهم و کلمات  کلیدی توجه نموده حتما برای تمرکز بیشتر هایلایت فرمائید.
 * پیش فرض ما بر استاندارد بودن سوالات آزمون می باشد ولی برای آشنایی با چگونگی و ضوابط استخراج و طرح سوالات تستی اینجا را کلیک فرمائید تا با دید بهتری نکات ارزشمند برای طرح به عنوان سوال تستی را تشخیص و با تمرکز بیشتری مطالعه فرمائید.   
 * نمونه سوالات طرح شده در بخش بانک نمونه سوالات تستی چهار گزینه ای آزمون جامع مدیریت تاسیسات گردشگری به صورت گزینشی از موارد مهمتر و کلیدی استخراج گردیده که البته در هر یک از این موارد سوال می تواند به گونه های دیگر مطرح و گزینه دیگری از همان محتوا را شامل شود.پس تمام بخش و نه همان سوال تستی ارائه شده باید کامل مطالعه و پیشبینی سوالات و گزینه های پاسخ موازی ؛ مشابه و جایگزین بررسی شود.
 * از آنجایی که پاسخ های اشتباه نمره منفی ندارد - توجه : به دلیل احتمال تغییر در قوانین و روند برگزاری  قبل از آغاز به پاسگویی لطفا اطلاعات برگزاری آزمون را کامل و با دقت مطالعه فرمائید - پس لطفاً هیچ سوالی را بدون پاسخ رها نکنید.
 * ابتدا و با سرعت واعتماد به نفس مناسب پاسخ سوالاتی را که کاملاً از صحت آنها اطمینان دارید علامت زده و با مداد کم رنگ دور شماره سوالاتی را که به پاسخ صحیح اطمینان ندارید دایره کم رنگی ترسیم نمائید تا در زمان بازخوانی به راحتی آنها را پیدا کنید.  
 * در استخراج گزینه های چهارگانه برای سوالات تستی استاندارد استفاده از گزینه تمامی موارد نمایانگر ضعف  سوال می باشد و در چنین مواردی معمولاً نه قطعاً همان گزینه تمام موارد صحیح می باشد.
 * در برخی موارد به دلیل سهلنگاری یا عدم توجه طراح سوال جواب در سوال مطرح شده مستتر می باشد ؛ پس متن سوال را کامل و با دقت مطالعه فرمائید.
 * به نکات و افعال مثبت یا منفی مطرح شده در متن سوال و گزینه های پاسخ کاملاً دقت فرمائید تا فریب سوالات انحرافی یا چند وجهی را نخورید.
 * در استخراج سوالات از کل متن کتاب استفاده می شود و قاعدتاً پاورقی ها و قسمت های برای مطالعه جزو متن استخراجی سوالات به حساب نمی آیند ولی با توجه به علاقه یا سلیقه طراحان سوال ممکن است از پاورقی ها یا بخش های برای مطالعه هم سوال طرح شود بنابر این توصیه می شود از پاورقی ها و بخش های برای مطالعه غافل نشوید. ضمن اینکه مطالعه این بخش ها به شما در درک و یادگیری بهتر محتوای آموزشی متن کتاب کمک خواهد کرد.  
 * .... ادامه دارد
 * درپایان ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه فراگیران و عزیزان شرکت کننده در آزمون جامع مدیریت تاسیسات گردشگری یادآوری می شود حتماً لوازم تحریر مناسب به تعداد و جایگزین به همراه داشته باشید و حداقل یک ساعت قبل از ساعت اعلام شده برگزاری آزمون در محل تعیین شده حضور یابید. درب های سالن آزمون نیم ساعت قبل از برگزاری بسته می شود.
 
     
 
سوالات آزمون جامع هماهنگ مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری مرداد 1402  

وزارت میراث فرهنگی ؛ گردشگری و صنایع دستی

معاونت گردشگری

دفتر مطالعات آموزش گردشگری

سوالات آزمون جامع هماهنگ مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری مرداد 1402

تعداد سوالات 180

زمان پاسخگویی 150 دقیقه

سوالات نمره منفی ندارد

دانلود سئوالات