26 اسفند 1397

امکان جستجو و دریافت تاییدیه کلیه گواهی نامه های صادره موسسه بین المللی هوریزان از طریق سیستم جهانی تائید گواهینامه ها HICCS از هر نقطه جهان.

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
2

امکان جستجو و دریافت تاییدیه کلیه گواهی نامه های صادره موسسه بین المللی هوریزان از طریق  سیستم جهانی تائید گواهینامه ها HICCS از هر نقطه جهان.

* از فروردین 1398 امکان جستجو و دریافت تاییدیه آنلاین تمامی گواهی نامه های صادره بعد از این تاریخ  از طریق سیستم بین المللی تائید گواهینامه ها HICCS  از هرنقطه جهان امکان پذیر و دیگر نیاز به مراجعه حضوری یا مکاتبات اضافه نخواهد بود. برای روئیت و استعلام گواهینامه هایی که کد ریجستری را دریافت کرده اند اینجا را کلیک فرمائید.
    *تذکر : برای دریافت تائیدیه پس از مراجعه به وب سایت www.hiccs.org  ابتدا کد ملی خود یا شماره پاسپورت برای اتباع خارجی را وارد و سپس برای روئیت هر یک از گواهینامه ها کد  Registration Number  را در بخش مربوطه و برای روئیت تمامی گواهینامه ها شماره اتوماسیون ( شماره گواهینامه بدون تاریخ ) را در بخش Automation Number  وارد نمائید.

    ** فارغ التحصیلان عزیز دوره های گذشته از شهریور 1386 تا پایان اسفند 1397 که مایل به دریافت کد ریجستری می باشند صرفاً با هماهنگی قبلی با بخش آموزش با به همراه داشتن اصل گواهینامه به بخش آموزش موسسه مراجعه فرمایند. جهت اطلاع از هزینه صدور کد ریجستری اینجا را کلیک فرمائید.

تعداد مشاهده (511)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "امکان جستجو و دریافت تاییدیه کلیه گواهی نامه های صادره موسسه بین المللی هوریزان از طریق سیستم جهانی تائید گواهینامه ها HICCS از هر نقطه جهان."


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید